W kalendarzu już wiosna. Za oknami może trochę mniej, jednak nasza drużyna siatkarska rozpoczęła nowy sezon rozgrywek w ramach Międzyseminaryjnej Ligii Siatkówki.

Do kolejnego meczu przystąpiliśmy w składzie:

br. Andrzej Łaniecki

br. Marcin Załuski

br. Jacek Bielecki

br. Łukasz Pazgan

Niestety nie było to najlepsze rozpoczęcie sezonu, ponieważ doznaliśmy porażki 0:3 w meczu z drużyną z Arcybiskupiego Wyższego Seminarium Duchownego w Krakowie. Rozegraliśmy go na sali w Seminarium przy ul. Piłsudskiego.

Początek meczu już zaczynał  wskazywać na przewagę naszych przeciwników, jednak nie poddawaliśmy się. Po przegranym pierwszym secie zaczęliśmy odrabiać straty w drugi i po długim prowadzeniu niestety i ten set przegraliśmy. Jak można wnioskować trzeci set miał podobny scenariusz do poprzednich dwóch.

rozgrzewka
rozgrzewka

Tegoroczne rozgrywki siatkówki nie układają się dla nas w najlepszy scenariusz ponieważ mamy jak do tej pory na koncie dwie porażki. Mamy nadzieję, że kolejne mecze przyniosą same zwycięstwa.