Wczoraj w godzinach wieczornych tzn. o 19:30 – no dobra wczesno wieczornych 🙂 nasza wspólnota świętowała tradycyjne andrzejki.

Jak co roku, tak też i tym razem, za przygotowanie tego wspólnotowego spotkania odpowiedzialny był kurs III. Bracia z tego kursu postanowili, że tym razem cała zabawa będzie lekko stuknięta. Dlatego też dekoracja sali, jak i cały program artystyczny były lekko stuknięte. Oczywiście w czasie zabawy nie mogło zabraknąć przeróżniastych skeczy i zabaw. Tym razem były to casting do zespołu „Fioretti” z nieśmiałym metalowcem o pseudonimie „Dziki”, fanem disco polo i byłym chórzystą, oczywiście wszystko w lekko stukniętej atmosferze. Następnie mogliśmy zobaczyć lekko stuknięty odcinek „Familiady” i „Miliarderów”. Na koniec czekało nas spotkanie na egzaminie w dość lekko stukniętej atmosferze.

familiada
familiada

Myślę, że można śmiało powiedzieć, że wszyscy świetnie się bawili i „zrywali boki” ze śmiechu. Nie było na sali osoby, która by nie dała się porwać tej lekko stukniętej atmosferze jak tam panowała. A i mi chyba się ona udzieliła bo dość dużo tutaj o niej pisałem 🙂

wszyscy świetnie się bawili
wszyscy świetnie się bawili

Zapraszam do galerii.

2

 • asia

  super

  Odpowiedz
 • fan

  jesteście stuknięci 🙂
  napewno pozytywnie :))

  Odpowiedz

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.