Zakończone zostały już prace nad nowym numerem naszego seminaryjnego pisma „Franciszkańska 4”. Na papierze ukaże się on dopiero za kilka dni, ale na naszej stronie już można go pobrać w formacie PDF.

„Zima w tym roku była bardzo długa, ale i piękna. Mamy nadzieję, że atmosferę tych miesięcy oddaje okładka tego numeru”. – pisze we wstępie redaktor naczelny gazetki – br. Tomasz Dwernicki. „Wkrótce będziemy obserwować stopniowe, może powolne, ale jednak – zmiany w przyrodzie, aż do radosnej wiosny. Jesteśmy przekonani, że aura najbliższych dni będzie sprzyjać naszym wielkopostnym rozmyślaniom. Niech Wielki Post, który właśnie się rozpoczął, będzie dla wszystkich czasem głębokiego wejścia w tajemnicę Męki Chrystusa. A na koniec niech i w naszym wnętrzu rozwinie się radosna wiosna Zmartwychwstania. Tego życzymy naszym czytelnikom.” – kontynuuje br. Tomasz.

2 i 3 strona nowego numeru
2 i 3 strona nowego numeru

W tym numerze można znaleźć relacje z tego, co wydarzyło się w naszej wspólnocie w styczniu i lutym tego roku, a więc będzie co nieco o przeprowadzce do nowej części seminarium, o święcie patronalnym, pielgrzymce do katedry tarnowskiej, sesji egzaminacyjnej, obronie prac magisterskich i dniach otwartych.

Zachęcamy więc do pobierania i czytania nowej „Franciszkańskiej”:

„Franciszkańska 4” nr 16

Jest też możliwość pobrania archiwalnych numerów pisma.

Życzymy przyjemnej lektury!

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.