Wczoraj jak w każdą sobotę cała nasza wspólnota spotkała się w kaplicy na uroczystych nieszporach i wspólnej adoracji, w czasie których Ojciec Duchowny prowadzi wprowadzenie w niedzielną Liturgię Słowa.

Jednak tym razem nie były to tylko nieszpory i adoracja Pana, ale także modliliśmy się w intencji braci, którzy w poniedziałek złożą swoją profesję wieczystą. Po nieszporach i wprowadzeniu w niedzielne Słowo Boże, był czas indywidualnej adoracji i modlitwy. Następnie wspólnym śpiewem uwielbialiśmy Boga oraz modliliśmy się modlitwą wstawienniczą nad naszymi braćmi, którzy jutro złożą śluby.

modlitwa wstawiennicza
modlitwa wstawiennicza

Całość naszego spotkania modlitewnego zakończyliśmy uroczystą kompletą, czyli modlitwą na zakończenie dnia.

uroczysta kompleta
uroczysta kompleta

Wszystkich, którzy chcieliby uczestniczyć w uroczystości złożenia wieczystych ślubów zakonnych naszych braci i wspierać ich swoją modlitwą, zapraszamy jutro tj. w poniedziałek, w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny do naszej bazyliki na godz. 11:00

1

  • beata

    Wszystkim Braciom którzy jutro złożą śluby wieczyste życzę Bożej łaski i opieki na drodze jaką wybrali, niech Wasza praca przynosi wiele owoców. Szczęść Boże.

    Odpowiedz

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.