W dniach 18–20 marca br. w naszym seminarium odbędą się rekolekcje „come & see: służyć jak Józef” organizowane przez franciszkańskie centrum powołaniowe. Spotkanie przeznaczone jest dla tych mężczyzn zastanawiających się nad wyborem drogi życia, bądź pragną przyjrzeć się z bliska życiu naszej wspólnoty. Formuła „come & see”, a więc „przyjdź i zobacz” daje właśnie taką możliwość. Rekolektanci mają szansę wziąć udział w różnych punktach naszego planu dnia. Oprócz tego znajdzie się czas na osobistą modlitwę czy prywatną rozmowę z braćmi prowadzącym rekolekcje.

Patronem spotkania będzie święty Józef, co związane jest z przypadającą w tym czasie uroczystością ku czci tego wielkiego patrona.

Osoby zainteresowane udziałem w rekolekcjach zachęcamy do odwiedzenia strony powołaniowej, gdzie znajduje się więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy. Serdecznie zapraszamy!

grafiki: Duszpasterstwo młodzieży i powołań (franciszek.pl); informacje ze strony: http://www.franciszek.pl/2022/02/22/cs-sluzyc-jak-jozef/

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.