Jak mówi powiedzenie „sport to zdrowie”, dlatego też w naszym seminarium wielokrotnie angażujemy się w różne wydarzenia sportowe. Tak też było w ostatnią środę, tj. 29 października. Wtedy to rozegraliśmy mecz z klerykami z Wyższego Seminarium Duchownego Zgromadzenia Księży Misjonarzy.

Jak wiadomo nie najważniejszy w meczu jest wynika, ale na samym początku gratulujemy naszej drużynie wygranej 4:0. Teraz już może kilka faktów dlaczego wogóle odbył się ten mecz.

obie drużyny
obie drużyny

Było to spotkanie rozegrane w ramach Kleryckiej Ligii Piłkarskiej, w której od kilku lat występuje także drużyna naszego seminarium. Mecz z klerykami z Seminarium Misjonarzy był pierwszym, jaki rozegraliśmy w tym roku w ramach Ligii, a rozgrywaliśmy go na boisku w Piekarach koło Krakowa. Bramki dla naszego teamu strzelili br. Ayub (jedna bramka) oraz br. Marcin (trzy gole).

po strzeleniu gola
po strzeleniu gola

Cała drużyna świetnie spisywała się na boisku, dzięki czemu mogliśmy osiągnąć tak dobry rezultat. Napawa nas to wielką nadzieją przed następnym meczem, który rozegramy z klerykami z Seminarium Sercanów.

Zapraszam do galeri.

4

 • acko

  To br. Ayub nie gra w Manchaster???

  Odpowiedz
 • Arek

  No to bracia przegrali – zresztą nic nowego 😉

  Odpowiedz
 • br. Andrzej

  Bracia nie przegrali, wręcz przeciwnie, wygraliśmy ten mecz i to w pięknym stylu.

  Odpowiedz
 • MADZIA

  GRATULACJE BR.ANDRZEJU

  Odpowiedz

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.